Op eigen site?
Kunstbedrijf Arnhem
 
Volksverhalen Almanak
 
spacer.gif
Zoek een verhaal


 
 
VerhalenZoekenLanden

Informatie over: Het kerstfeest van de kerstman
SAMENVATTING:
In de nacht van de tweede kerstdag keert de kerstman vermoeid en een beetje teleurgesteld terug naar huis. Hij heeft een onbestemd gevoel, maar wanneer hij rustig zijn pijpje opsteekt waarin hij het gelukspoeder dat hij van de kinderen heeft gekregen heeft gestopt, denkt hij toch heel tevreden: "Wat een heerlijk kerstfeest!"
TYPERING:Een kerstverhaal naar een oud Frans sprookje
SOORT:Kerstverhaal
LEEFTIJD:Voor kinderen vanaf 8 jaar en ouder
VERTELTIJD:ca. 7 min.
AUTEUR:Els van Delden
TREFWOORDEN:kerstman, kerstmis, geluk, pijp, roken, tevreden, kerstfeest, gelukspoeder, tevredenheid
BRON:"Een engel zonder vleugels. Kerstverhalen" samengesteld door Els de Jong-van Gurp. La Rivière & Voorhoeve, Kampen, 1994.
ISBN:90-384-0746-7
 

De Nationale Sprookjesbon. Elke week GRATIS een verhaal
Leeftijd:
Verteltijd:
ca. 7 min.
Herkomst:



 



De Volksverhalen Almanak is met uiterste zorg gemaakt. De redactie is echter niet aansprakelijk voor eventuele fouten in de teksten. Als u onvolkomenheden aantreft in de inhoud of het gebruik van de website, dan kunt u dat melden bij de redactie. Ook kunt u ons altijd voorzien van aanvullingen en opmerkingen.

Nieuwste verhaal:

Lees ook:

RSS-feed Verhalen
RSS-feed Feesten
RSS-feed Vandaag de dag

Hans Christian Andersen