Op eigen site?
Kunstbedrijf Arnhem
 
Wereld Feesten Almanak
 
spacer.gif
Zoek een feest


 
 
 

Datum Fiesta del Niño Perdido Huancavelica:
jaarlijks op
15 januari
Fiesta del Niño Perdido Huancavelica
Datum: dinsdag 15 januari 2013
Land / gebied: Peru (Huancavelica)
Religie: Christendom (Rooms-Katholicisme)
Soort:


Een feest ter nagedachtenis aan het kindje Jezus dat zoek geraakt is in de tempel van de schriftgeleerden.

Fiesta del Niño Perdido HuancavelicaHet feest wordt gevierd in de gehele provincie Huancavelica (Peru), maar het grootste spektakel vind je in de hoofdstad met de zelfde naam.

Het feest duurt 4 dagen en word zeer uitbundig gevierd met veel zang en dans uit de verschillende departementen uit deze provincie.

Tevens word er in de straten van de stad een danswedstrijd gehouden tussen verschillende groepen Peruanen die afstammen van de Afrikaanse slaven.

Met dank aan Fabian van exploreperu.nl voor het opzoekwerk.

Meer informatie (externe link):
  • www.exploreperu.nl

  • Zie ook:
  • Feesten en feestdagen in Peru

  • Zie ook:
  • Verhalen en sprookjes uit Peru

  • Een (nationale) feestdag in:
    Peru

     

    De Nationale Sprookjesbon. Elke week GRATIS een verhaal









    De Wereld Feesten Almanak is met uiterste zorg gemaakt. De redactie is echter niet aansprakelijk voor eventuele fouten in de data of teksten. Als u onvolkomenheden aantreft in de inhoud of het gebruik van de website, dan kunt u dat melden bij de redactie. Ook kunt u ons altijd voorzien van aanvullingen en opmerkingen.

    Actuele feesten:

    Binnenkort:
    Nederland
    Christendom
    RSS-feed Verhalen
    RSS-feed Feesten
    RSS-feed Vandaag de dag

    Hans Christian Andersen