Op eigen site?
Kunstbedrijf Arnhem
 
Volksverhalen Almanak
 
spacer.gif
Zoek een verhaal


 
 

Reacties op: Het gedicht van Sint Joris en de draak
Lees reacties van lezers of plaats uw eigen reactie of verteltip bij dit verhaal ⇒

h. van kruchten, beesel (17 juni 2009, 21:51)
Ik werd getipt over uw site. Ik vind het onvoorstelbaar dat in relatie tot de legende van St. Joris en de draak het Draaksteken in Beesel niet wordt genoemd. Beesel is de enige plaats in Nederland waar dit spel zevenjaarlijks wordt opgevoerd. Let wel: sinds 1736. In augustus 2009 is het weer zover: de draak is weer los in Beesel. Zie vooral www.draaksteken.nl
Plaats uw eigen reactie of verteltip:

Naam:
E-mail:
Plaats:
Reactie of tip:
   
Type hiernaast de code YgZOv ter verificatie: (*)
   
De redactie behoudt zich het recht om reacties te weigeren die niet binnen de opzet van de site passen. Een inzending moet goed leesbaar zijn en iets waardevols toevoegen aan de site.

(*) Hoofdlettergevoelig. Helaas noodzakelijk om zgn. "Bots" (computers die het internet bevuilen met ongewenste berichten) te weren.

 

De Nationale Sprookjesbon. Elke week GRATIS een verhaal
Leeftijd:
Verteltijd:
ca. 2 min.
Herkomst:



 

 



De Volksverhalen Almanak is met uiterste zorg gemaakt. De redactie is echter niet aansprakelijk voor eventuele fouten in de teksten. Als u onvolkomenheden aantreft in de inhoud of het gebruik van de website, dan kunt u dat melden bij de redactie. Ook kunt u ons altijd voorzien van aanvullingen en opmerkingen.

Nieuwste verhaal:

Lees ook:

RSS-feed Verhalen
RSS-feed Feesten
RSS-feed Vandaag de dag

Hans Christian Andersen