Op eigen site?
Kunstbedrijf Arnhem
 
Volksverhalen Almanak
 
spacer.gif
Zoek een verhaal


 
 

Reacties op: De rijke bramenplukker
Lees reacties van lezers of plaats uw eigen reactie of verteltip bij dit verhaal ⇒

cornelis ilse, dendermonde belgië (1 oktober 2009, 14:44)
30 jaar geleden hoorde ik dit verhaal voor het eerst. Nu ben ik 40 , en was al een tijdje op zoek naar dit verhaal, en nu heb ik het aan mij zoon meegegeven. Het maakt me zo gelukkig. Het is een weerspiegeling van hoe de maatschappij draait, nl. vierkant. Machtposities, rijkdom, egoïsme, respectloosheid, zijn dingen die mensen het voor elkaar moeilijk maken. De echte waarden van het leven kennen velen niet meer, het moet allemaal vlug gaan, presteren, de druk van buiten af.. Wij kunnen niet meer geniet van kleine dingen, iedereen neemt , maar geeft niets meer. Ik hoop dat velen dit verhaal lezen en er hun les uittrekken, maar daadwerkelijk er iets mee doen. Bedankt Ilse.
Plaats uw eigen reactie of verteltip:

Naam:
E-mail:
Plaats:
Reactie of tip:
   
Type hiernaast de code Ohrqq ter verificatie: (*)
   
De redactie behoudt zich het recht om reacties te weigeren die niet binnen de opzet van de site passen. Een inzending moet goed leesbaar zijn en iets waardevols toevoegen aan de site.

(*) Hoofdlettergevoelig. Helaas noodzakelijk om zgn. "Bots" (computers die het internet bevuilen met ongewenste berichten) te weren.

 

De Nationale Sprookjesbon. Elke week GRATIS een verhaal
Leeftijd:
Verteltijd:
ca. 13 min.
Herkomst:



 

 



De Volksverhalen Almanak is met uiterste zorg gemaakt. De redactie is echter niet aansprakelijk voor eventuele fouten in de teksten. Als u onvolkomenheden aantreft in de inhoud of het gebruik van de website, dan kunt u dat melden bij de redactie. Ook kunt u ons altijd voorzien van aanvullingen en opmerkingen.

Nieuwste verhaal:

Lees ook:

RSS-feed Verhalen
RSS-feed Feesten
RSS-feed Vandaag de dag

Hans Christian Andersen