Op eigen site?
Kunstbedrijf Arnhem
 
Wereld Feesten Almanak
 
spacer.gif
Zoek een feest


 
 
 

Datum Canillo festival:
21 t/m 23 juli 2012
20 t/m 22 juli 2013
19 t/m 21 juli 2014
Canillo festival
Datum: zaterdag 21 t/m maandag 23 juli 2012
Land / gebied: Andorra
Religie:
Soort:


Drie-daags zomerfestival in Canillo (Andorra) vanaf de derde zaterdag in juli.

Canillo is de grootste parochie (in het Catalaans parroquia) van Andorra en ligt 1531 meter boven zeeniveau. De plaats Canillo zelf wordt door de rivier Montau in tweeën gedeeld. Het plaatsje ademt een middeleeuwse sfeer.

De kerk van Canillo bezit een van de grootste kerktorens van Andorra. De basis van de toren bedraagt zo'n 27 m², maar ook de hoogte van de toren is 27 meter. In de kerk bevindt zich een gotisch standbeeld van Christus.

Andere bezienswaardigheden in de parochie zijn, onder andere de Incles vallei, het stadje Ransol, het ski-resort Soldeu én het heiligdom van de patroonheilige van Andorra: Nostra senyora de Meritxell.

Zie ook:
  • Feesten en feestdagen in Andorra

  • Een (nationale) feestdag in:
    Andorra

     

    De Nationale Sprookjesbon. Elke week GRATIS een verhaal









    De Wereld Feesten Almanak is met uiterste zorg gemaakt. De redactie is echter niet aansprakelijk voor eventuele fouten in de data of teksten. Als u onvolkomenheden aantreft in de inhoud of het gebruik van de website, dan kunt u dat melden bij de redactie. Ook kunt u ons altijd voorzien van aanvullingen en opmerkingen.

    Actuele feesten:
    Internationaal

    Binnenkort:
    Christendom
    Nederland
    Christendom
    RSS-feed Verhalen
    RSS-feed Feesten
    RSS-feed Vandaag de dag

    Hans Christian Andersen